Pomoc drogowa Bieszczady 24h


889-991-219

Pomoc drogowa Arłamów


Utknąłeś na pustkowiu, samochód nie chce ruszyć i potrzebna Ci laweta? Zadzwoń po Auto-Land! Oferowana przez nas pomoc drogowa i holowanie do Arłamowa na terenie Bieszczad to szybka i skuteczna usługa.

Pomoc drogowa – Arłamów w Bieszczadach

Jeśli myślisz, że niegroźny wypadek lub usterka pokrzyżują Ci plany, nie wszystko stracone. Wystarczy, że wykonasz telefon, a wyślemy do Ciebie ekipę wyposażoną w profesjonalny sprzęt do transportu niesprawnych samochodów. My zajmiemy się holowaniem do mechanika, a Ty będziesz mógł ruszyć w dalszą drogę nowym, dostarczonym przez nas pojazdem. Współpracujemy z zaufanym zakładem mechanicznym, do którego dostarczamy auta. Najbliższe miasto, do jakiego możemy przetransportować pojazd to Ustrzyki Dolne.

Holowanie w Arłamowie

Nasze usługi dotyczą pojazdów każdego rodzaju. Zapewniamy sprawne i szybkie holowanie auta 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jeżeli jesteś w okolicy przejazdem i utkniesz w mieście w środku nocy, potrzebny będzie Ci również też nocleg. W czasie, gdy nasi specjaliści zajmą się Twoim autem, możesz zatrzymać się w pobliskim hotelu. Rano samochód będzie na Ciebie czekać pod wskazanym adresem.

Poza odstawieniem pojazdu, świadczona przez nas usługa pomocy drogowej obejmuje też inne działania – ponowne uruchomienie silnika, zapewnienie auta zastępczego albo dostarczenie wybranego paliwa.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Podkarpacia, czy odwiedzasz region w celach turystycznych, pozostajemy do Twojej dyspozycji 24/7. Możesz wezwać nas o dowolnej porze dnia lub nocy – przyjedziemy najszybciej, jak to możliwe.

kontakt

Dane kontaktowe

telefon

+48 889 991 219

e-mail

arturpodkalicki24@gmail.com

adres

Teleśnica Oszwarowa 24
38-700 Ustrzyki Dolne
NIP: 6891105062