Pomoc drogowa Bieszczady 24h


889-991-219

Usługi


Na miejscu zdarzenia drogowego zjawiamy się jak najszybciej po otrzymaniu zgłoszenia od kierowcy potrzebującego wsparcia. Nasza pomoc drogowa 24h działa przez siedem dni w tygodniu przez cały rok. Dojeżdżamy do klientów po wypadku, kolizji lub w sytuacji, w której jeden z podzespołów samochodu nagle odmówi posłuszeństwa. Zobowiązujemy się do odholowania na lawecie niesprawnego lub uszkodzonego pojazdu do warsztatu samochodowego lub innego miejsca, które wskaże nam klient.

Działamy na terenie Bieszczad oraz całego województwa podkarpackiego. Nasi doświadczeni kierowcy jeżdżą bez pośpiechu i możesz mieć pewność, że dowiozą Twoje auto bezpiecznie pod wskazany adres. W ramach pomocy drogowej 24h dysponujemy też profesjonalnym sprzętem, który w razie potrzeby odpali Twój samochód. Kierowców w trasie spotykają różne sytuacje, takie jak brak paliwa. Bierzemy to pod uwagę, dlatego jeśli w trasie zabraknie Ci paliwa, możesz liczyć na naszą pomoc. Dowóz paliwa również wchodzi w skład naszych usług 24h. Staramy się wspierać kierowców na różnych polach, nie tylko w ramach pomocy drogowej czy dowozu paliwa. Wielu naszym klientom umożliwiamy także sprowadzanie samochodów z zagranicy.

Ułatwiamy załatwienie formalności rejestracyjnych oraz organizujemy transport pojazdów z zagranicy. Z doświadczenia wiemy, że załatwianie formalności właśnie takich jak rejestracja auta potrafi skutecznie zniechęcić do tego rodzaju zagranicznych zakupów. Powierzając nam zadanie sprowadzenia i rejestracji pojazdu będziesz miał pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie.


kontakt

Dane kontaktowe

telefon

+48 889 991 219

e-mail

arturpodkalicki24@gmail.com

adres

Teleśnica Oszwarowa 24
38-700 Ustrzyki Dolne
NIP: 6891105062