Pomoc drogowa Bieszczady 24h


889-991-219

Wynajem samochodów osobowych w Bieszczadach

Nie każdy lubi podróżować samochodem osobowym na wakacje. To czas, kiedy chcemy odpocząć, także od dalekich wojaży za kółkiem. Dlatego często wybieramy przemieszczanie się pociągiem, w którym na spokojnie można poczytać książkę, zjeść czy skorzystać z toalety. Dopiero po dotarciu do naszego miejsca destynacji może pojawić się chęć wynajęcia samochodu osobowego krótkoterminowo, aby pozwiedzać okoliczne miejscowości i odkryć drzemiące tam piękno. Wtedy z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia, mieszcząca się w Bieszczadach, która funkcjonuje od listopada 2020 roku. Pojazdy, które mają trafić do klientów, posiadają napełniony bak, a także wszystkie pozostałe płyny i oleje. Wymagamy, aby w momencie oddania auta był on w dokładnie takim samym stanie, jak przed pobraniem go.


Szybkie i sprawne dopełnienie formalności


Inne wypożyczalnie samochodów osobowych wymagają wielu dokumentów, aby dokonać transakcji. W naszym przypadku jest zupełnie inaczej – wystarczy jedna uzupełniona strona wniosku i Twój dowód tożsamości, by móc cieszyć się z pojazdu! Wszystkie auta, które oferujemy, posiadają wykupione autocasco, czyli ubezpieczenie od zdarzeń losowych. Dlatego nie musisz martwić się, gdy dojdzie do stłuczki czy wypadku.


Wynajem krótkoterminowy samochodów z Bieszczad poza granicami kraju


Nasza firma działa na terenie województwa podkarpackiego, w szczególności w Bieszczadach. Jednak, jeśli potrzebujesz osobówki w innej części kraju lub nawet poza granicami Polski, nie stanowi to dla nas problemu. Dostarczymy Ci go na lawecie w każde wskazane przez Ciebie miejsce, byś w pełni mógł korzystać z możliwości i atrakcji, które oferuje Twoja destynacja wypoczynkowa. W zależności od Twoich potrzeb możemy wynająć samochód zarówno krótko-, jak i długoterminowo. To od Ciebie zależy czas wypożyczenia.


Wypożyczalnia w Bieszczadach


Wybierając się w Bieszczady na urlop, dobrym pomysłem wydaje się być wypożyczenie samochodu osobowego. Dzięki temu, nie musisz martwić się o to, że Twoje auto nie wytrzyma dalekiej drogi, pokonując wiele kilometrów, by dotrzeć do terenów podkarpackich. Dodatkowo, wynajęcie pojazdu może mieć charakter krótkoterminowy, więc nie ma najmniejszych przeszkód, jeśli chciałbyś skorzystać z tego rozwiązania tylko przez jeden dzień.


Kompleksowa pomoc drogowa w Bieszczadach


Jeśli więc szukasz wypożyczalni osobówek, która oferuje wynajem aut krótkoterminowy na terenie Bieszczad lub też w innych rejonach kraju, to nasza firma spełni Twoje oczekiwania. Dzięki różnorodnej działalności przedsiębiorstwa, która opiera się także na wszelkiego rodzaju pomocy drogowej, możesz wszystko załatwić w jednej firmie, bez konieczności szukania innych.

kontakt

Dane kontaktowe

telefon

+48 889 991 219

e-mail

arturpodkalicki24@gmail.com

adres

Teleśnica Oszwarowa 24
38-700 Ustrzyki Dolne
NIP: 6891105062