Pomoc drogowa Bieszczady 24h


889-991-219

Pomoc drogowa Przemyśl


Wypadki i usterki samochodów zdarzają się nawet doświadczonym kierowcom, a nieprzewidziane sytuacje na trasie mogą wymagać wezwania specjalistów. W takich chwilach czeka na Ciebie pomoc drogowa i laweta w Przemyślu. Nasi specjaliści zajmą się holowaniem Twojego pojazdu, a ty nie będziesz uwięziony w miejscu. Usługa obejmuje teren całego województwa podkarpackiego.

Kompleksowa pomoc drogowa w Przemyślu

Górskie drogi bywają kręte i niebezpieczne. Jezdnie potrafią zaskoczyć kierowców nieprzyzwyczajonych do bieszczadzkiego terenu, ale nawet lokalni mieszkańcy mogą znaleźć się w sytuacji wymagającej holowania auta. Nasi doświadczeni specjaliści sprawnie poruszają się po wybojach. Usługa jest kompleksowa, zajmiemy się wszystkim, więc po wezwaniu nas nie musisz robić nic więcej.

Laweta i holowanie aut w Przemyślu

Wiemy, że pech nie wybiera, dlatego nasze usługi są całodobowe. Działamy bez przerwy przez cały tydzień. Wezwanie pomocy drogowej będzie najlepszym rozwiązaniem, w sytuacji, gdy Twój silnik nagle zgaśnie z powodu awarii akumulatora albo gdy w baku skończy się paliwo, a najbliższa stacja znajduje się wiele kilometrów stąd. Gwarantujemy bezpieczny załadunek na lawetę oraz ostrożne holowanie.

Poza transportem zajmiemy się też dowozem paliwa i ponownym odpalaniem pojazdu. Jeśli bardzo spieszysz się, by dotrzeć w dane miejsce na czas i nie możesz czekać na naprawę, możemy zaoferować Ci auto zastępcze, abyś mógł kontynuować podróż.

Podobnie jak Tobie, zależy nam na szybkiej realizacji zlecenia. Kiedy utkniesz na drodze w okolicy, nie panikuj. Wezwij pomoc drogową z naszego numeru, a laweta niezwłocznie przyjedzie na miejsce.

kontakt

Dane kontaktowe

telefon

+48 889 991 219

e-mail

arturpodkalicki24@gmail.com

adres

Teleśnica Oszwarowa 24
38-700 Ustrzyki Dolne
NIP: 6891105062